داستان اُفیت

وقتی برای اولین بار این فکر به ذهن آدم خطور می کنه که بهتره خوش تیپ تر بشه اولین گزینه ای که به ذهن می رسه رفتن به باشگاهه. تو ذهنت دنبال یه حس قشنگ میگردی. حس قشنگ نسبت به تناسب اندام خودت. اما یه مشکل وجود داره… صرفاً رفتن به باشگاه شما را به تیپ دلخواه نزدیک نمیکنه. مثل اتفاقی که برای من افتاد. اولین روزی که رفتم باشگاه با تصمیم جدی برای ورزش کردن. وارد باشگاه نزدیک خونه شدم، اما به عنوان یه آماتور اصلاً راهنمایی خوبی نگرفتم.اون حس قشنگی که دنبالش بودم، وجود نداشت. یادم میاد یه خانم نه چندان خوش اخلاق یک لیست از تمام ورزش هایی که در باشگاه انجام میشد به من نشون داد. من اسم اکثر اون ورزش ها را نشنیده بودم. در همون لحظاتی که من داشتم تلاش میکردم یکی از ورزش ها را انتخاب کنم خانم های شاد و خندانی وارد میشدن و میرفتن به سمت قسمت های مختلف. در نهایت با کمی شک گفتم بدنسازی! اون خانم پرسید خودت برنامه داری؟ با برنامه میخوای؟ گفتم برنامه میخوام. گفت عمومی یا خصوصی؟ گفتم عمومی.
اما برنامه عمومی چیزی نبود جز یک سری تمرین های پیش نوشته بدون توجه به تفاوت های فردی که مربی با نهایت بی حوصلگی هر کدوم از تمرین ها را یک بار به من نشون داد و رفت. خیلی زود متوجه شدم که با ادامه این روش به هدفم یعنی خوش تیپ شدن نزدیک هم نخواهم شد. رفته رفته با یکی از مربی ها دوست شدم و از باشگاه برنامه خصوصی خواستم با همون مربی که باهاش دوست شده بودم. اوضاع خیلی تغییر کرد. مربی جدید پرانرژی با من در ارتباط بود. عادت های غذایی من را می پرسید، بهم یاد میداد چطور غذاها را سالمتر درست کنم، قبل از تمرین و بعد از تمرین چه چیزهایی بخورم، چه تمرین هایی را برای کدوم قسمت از بدن انجام بدم و …. ظرف مدت 6 ماه من خیلی شبیه چیزی شدم که دوست داشتم. حس خیلی قشنگی بود. الان سال ها از اون روز میگذره و ما در تیم اُفیت تصمیم گرفتیم با یک تیم متخصص، دلسوز و پر انرژی این حس قشنگ را به افرادی که دوست دارن تیپ بهتری داشته باشن هدیه کنیم. پس اگر به دنبال تجربه حس قشنگی نسبت به اندام خودتون هستید و دغدغه تناسب اندام دارید، با ما شروع کنید. همه جوره کنارتون هستیم تا تجربه خوبی از ورزش داشته باشید.

هدف اُفیت

اُفیت بر آنست که به تمامی افرادی که دغدغه تناسب اندام را دارند کمک کند که در راستای این هدف قدم بر دارند. شعار ما “تعهد به تناسب اندام” است و به دنبال آنیم که افرادی را که در فکر دستیابی به اندام زیبا و متناسب هستند برانگیزانیم تا به این هدف خود پایبند بمانند و با هیجان آن را در راهی صحیح و اصولی پی گیرند.

بسیاری از بانوان ایرانی زمان کافی برای ورزش در باشگاه های ورزشی را ندارند و یا باشگاه خوبی نزدیک محل زندگی و کار آن ها نیست. ما معتقیدیم هیچ یک از این محدودیت ها نباید مانع ورزش کردن و تناسب اندام آن ها شود. پس اُفیت به این گروه کمک میکند به برنامه ورزشی و  تغذیه ای منحصر به فرد خود دست یابند و از هر فرصتی برای ورزش استفاده کنند.

ورزش تنها رکن تناسب اندام نیست. رسیدن به بدنی سالم و زیبا در گرو تغذیه صحیح و متناسب با ورزش انتخابی است. ما در گروه اُفیت نیز به این موضوع باور داریم. اطلاعات لازم در خصوص روش تغدیه صحیح را با شما ارائه میدهیم و تلاش میکنیم در به کار گیری آن به شما کمک کنیم.

گروه اُفیت باور دارد که دستیابی به تناسب اندام می تواند با ورزش مداوم در باشگاه های ورزشی، در خانه و در پارک هر مکان و زمانی که برای افراد شدنی است، بدست آورد و هیچ محدودیتی نباید تعهد رسیدن به تناسب اندام فرد را در این مسیر مخدوش کند

Share This